Satılık - Arsa 8243 m² Girit’te

Yunanistan Girit Hanya Vamos
450 000 €
54 €/m²
Property 6538 photo 1
Property 6538 photo 2
Property 6538 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 11000 m
  • Havaalanına uzaklık: 14 km

Açıklama

Satılık Arsa 8243 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 3200 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 38847
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 5200 m
Satılık
399 000 € 370 000 € 139 €/m²
  • Nesne kodu 40012
  • Metrekare 2660 m²
  • Denize uzaklık 4800 m
Satılık
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 49171
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
450 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 22997
  • Metrekare 14240 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
500 000 € 2688 €/m²
  • Nesne kodu 56281
  • Metrekare 186 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
650 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 40469
  • Metrekare 13000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
500 000 € 246 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 38518
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 3200 m
Satılık
426 500 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 36778
  • Metrekare 12588 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
385 000 € 320 000 € 119 €/m²
  • Nesne kodu 63428
  • Metrekare 2672 m²
  • Denize uzaklık 360 m
Satılık
640 000 € 74 €/m²
  • Nesne kodu 63745
  • Metrekare 8608 m²
  • Denize uzaklık 1150 m

Bülten aboneliği