1368 nesneleri 92 sayfa

Seçkin Satılık
579 000 € 4991 €/m²
  • Nesne kodu 57728
  • Metrekare 116 m²
  • Rooms 3
Seçkin Satılık
329 000 € 5222 €/m²
  • Nesne kodu 61267
  • Metrekare 63 m²
  • Rooms 3
Seçkin Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 61686
  • Metrekare 308 m²
  • Denize uzaklık 226 m
Seçkin Satılık
195 000 € 4756 €/m²
  • Nesne kodu 61689
  • Metrekare 41 m²
  • Rooms 2
Seçkin Satılık
189 000 € 4395 €/m²
  • Nesne kodu 61690
  • Metrekare 43 m²
  • Rooms 2
Seçkin Satılık
385 000 € 4425 €/m²
  • Nesne kodu 61691
  • Metrekare 87 m²
  • Rooms 3
Seçkin Satılık
375 000 € 5514 €/m²
  • Nesne kodu 61692
  • Metrekare 68 m²
  • Rooms 3
Seçkin Satılık
910 000 € 6691 €/m²
  • Nesne kodu 62079
  • Metrekare 136 m²
  • Rooms 4
Seçkin Satılık
1 100 000 € 850 000 € 3148 €/m²
  • Nesne kodu 62907
  • Metrekare 270 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Seçkin Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 63590
  • Metrekare 528 m²
  • Rooms 16
Seçkin Satılık
279 000 € 4292 €/m²
  • Nesne kodu 63851
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 3
Seçkin Satılık
319 000 € 4907 €/m²
  • Nesne kodu 63936
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 3
Seçkin Satılık
295 000 € 4538 €/m²
  • Nesne kodu 63940
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 3
Seçkin Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 64575
  • Metrekare 921 m²
  • Rooms 15

Girit’te Gayrimenkul — Yunanistan’ın En Büyük Adasında Yatırım

Girit, Yunanistan’ın en büyük adası olup, muhteşem plajları, tarihi mekanları ve güzel köyleri ile ünlüdür. Modern altyapı, uluslararası havaalanları, tatil köyleri ve Heraklion ile Hanya gibi şehirleri ile Girit, yaşam ve yatırım için mükemmeldir. Alıcılar deniz kenarında villalar, geleneksel taş evler veya yüksek kira getirisi olan modern daireler seçebilir. Turizm, güçlü talep ve değer artışı sağlar. Girit’te gayrimenkul, tatil evi, kalıcı ikamet veya uzun vadeli yatırım için ideal fırsatlar sunar.

Bülten aboneliği