228 nesneleri 16 sayfa

Önerilen Satılık
980 000 € 326 €/m²
  • Nesne kodu 35962
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Önerilen Satılık
1 250 000 € 5434 €/m²
  • Nesne kodu 64758
  • Metrekare 230 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
1 470 000 € 5880 €/m²
  • Nesne kodu 64822
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 470 000 € 5880 €/m²
  • Nesne kodu 64823
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 350 000 € 7500 €/m²
  • Nesne kodu 65279
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 3
Satılık
215 000 € 268 €/m²
  • Nesne kodu 65280
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
630 000 € 2739 €/m²
  • Nesne kodu 65284
  • Metrekare 230 m²
  • Rooms 4
Satılık
107 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 65472
  • Metrekare 1130 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
140 000 € 132 €/m²
  • Nesne kodu 65485
  • Metrekare 1060 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
1 300 000 € 2708 €/m²
  • Nesne kodu 65530
  • Metrekare 480 m²
  • Rooms 8
Satılık
360 000 € 320 000 € 2601 €/m²
  • Nesne kodu 65570
  • Metrekare 123 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 000 000 € 2590 €/m²
  • Nesne kodu 65909
  • Metrekare 386 m²
  • Rooms 5
Satılık
7 000 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 568
  • Metrekare 274615 m²
  • Denize uzaklık 2500 m

Girit, Hanya Prefektörlüğü'nde Gayrimenkul

Girit’in batısındaki Hanya Prefektörlüğü, Yunanistan’da gayrimenkul için en çok talep gören bölgelerden biridir. Ilıman Akdeniz iklimini, muhteşem plajları, geleneksel köyleri ve büyüleyici Venedik şehriyle birleştiren Hanya; hem tatil evleri hem de kalıcı yaşam için mükemmel fırsatlar sunar.

Hanya’da Neden Gayrimenkul Satın Almalısınız?

Hanya; yaşam kalitesi ve istikrarlı gayrimenkul piyasası sayesinde dünyanın dört bir yanından alıcıları kendine çekiyor. Bölge aşağıdakileri sunar:

  • 300 günden fazla güneşli günle uzun yaz sezonu
  • Uluslararası havaalanı ve feribot bağlantılarıyla kolay erişim
  • Modern altyapı, hastaneler, okullar ve hizmetler
  • Turistik kiralamalar ve tatil evlerine güçlü talep
  • Ot mimarisi / yerel Girit yaşam tarzı ve güvenli bir ortam

Hanya Prefektörlüğü'ndeki Popüler Bölgeler

Hanya’daki gayrimenkul pazarı, hareketli sahil beldelerinden sakin dağ köylerine kadar oldukça çeşitlidir:

  • Hanya Şehri & Eski Şehir – Tarihi Venedik limanı, geleneksel şehir evleri, daireler ve lüks şekilde yenilenmiş mülkler.
  • Akrotiri Yarımadası – Havaalanına ve şehre yakın, deniz manzaralı modern villalar ve aile dostu plajlara sahip daireler.
  • Apokoronas – Kalyves, Almyrida ve Vamos gibi geleneksel köylerin yer aldığı yeşil tepeler; taş evler ve tatil villaları için idealdir.
  • Platanias & Agia Marina – Güçlü kira potansiyeliyle popüler bir turistik alan; sahil kenarı daireler ve modern konutlar.