Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
den Grekodom Development
154 nesneleri 16 sayfa
Seçkin
Satılık
100 000 €
3703 €/m²
Ticari mülk
Selanik
Nesne kodu
51431
Metrekare
27 m²
Denize uzaklık
800 m
Yatırım
Satılık
745 000 €
735 000 €
5250 €/m²
Müstakil ev
Sithonia (Chalkidiki)
Nesne kodu
60831
Metrekare
140 m²
Rooms
4
Yatırım
Satılık
47 000 000 €
9 €/m²
Arsa
Athos (Chalkidiki)
Nesne kodu
61874
Metrekare
4785000 m²
Denize uzaklık
8 m
Yatırım
Satılık
900 000 €
3000 €/m²
Ticari mülk
Selanik
Nesne kodu
34505
Metrekare
300 m²
Denize uzaklık
800 m
Yatırım
Satılık
560 000 €
2545 €/m²
Villa
Athos (Chalkidiki)
Nesne kodu
61534
Metrekare
220 m²
Rooms
4
Yatırım
Satılık
85 000 €
2179 €/m²
Ticari mülk
Selanik
Nesne kodu
65971
Metrekare
39 m²
Denize uzaklık
50 m
Yatırım
Satılık
İstek üzeri
Karmaşık
Atina
Nesne kodu
62962
Metrekare
530 m²
Denize uzaklık
4148 m
Yatırım
Satılık
850 000 €
298 €/m²
Ticari mülk
Attiki
Nesne kodu
12992
Metrekare
2850 m²
Denize uzaklık
30000 m
Yatırım
Satılık
İstek üzeri
Karmaşık
Girit
Nesne kodu
42411
Metrekare
320 m²
Denize uzaklık
600 m
Yatırım
Satılık
2 200 000 €
433 €/m²
Arsa
Athos (Chalkidiki)
Nesne kodu
62160
Metrekare
5080 m²
Denize uzaklık
10 m
1
2
3
4
5
...
16
Mikonos
12 Adalar
Mikonos
12 Adalar
Abone ol
Ilgi alanim ve tercihlerim ile eslesen promosyon ve sitenizde ki güncellestirme haberlerinden, iletisim bilgilerim üzerinden bana haber verilmesini kabul ediyorum ve onayliyorum.
Gizlilik Politikası