47 nesneleri 4 sayfa

Önerilen Satılık
1 250 000 € 5434 €/m²
  • Nesne kodu 64758
  • Metrekare 230 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
450 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 6538
  • Metrekare 8243 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
130 000 € 107 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 9138
  • Metrekare 4194 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
86 000 € 73 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 11379
  • Metrekare 4300 m²
  • Denize uzaklık 10500 m
Satılık
140 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 16415
  • Metrekare 1673 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
110 000 € 74 €/m²
  • Nesne kodu 16416
  • Metrekare 1471 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
265 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 16419
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
170 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 31070
  • Metrekare 4200 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
650 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 32334
  • Metrekare 11842 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
566 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 32415
  • Metrekare 22000 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
200 000 € 192 000 € 48 €/m²
  • Nesne kodu 32435
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
200 000 € 180 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 33513
  • Metrekare 13000 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
256 000 € 185 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 34006
  • Metrekare 2970 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
160 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 35264
  • Metrekare 9800 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
600 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 35632
  • Metrekare 18000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Girit, Vamos’ta Gayrimenkul

Vamos, Girit’in Batı kesimindeki en otantik ve büyüleyici köylerinden biridir. Apokoronas bölgesinde, Hanya’da yer alır. Zeytinlikler, bağlar ve dalgalı tepelerle çevrili olan Vamos; bazı Girit’in en güzel plajlarına ve Hanya şehrine yakın kalarak, huzurlu bir Akdeniz yaşam tarzı sunar. Yunanistan’ın Vamos kentinde gayrimenkul satın almak; hem tatil evi arayanlar hem de uzun vadeli yatırımcılar için son derece iyi bir tercihtir.

Vamos’ta Neden Gayrimenkul Almalısınız?

Vamos köyü, geleneksel Girit karakterini modern olanaklara kolay erişimle birleştirir. Taştan inşa edilmiş evler, dar sokaklar, küçük meydanlar ve yerel tavernalar yıl boyunca benzersiz bir atmosfer oluşturur. Aynı zamanda, günlük yaşamı kolay ve konforlu kılan dükkânlar, süpermarketler, kafeler, eczaneler ve hizmetler de sizi bekler.

Almirida, Kalyves ve Georgioupoli plajları sadece kısa bir sürüş mesafesindedir; Venedik limanına ve uluslararası havaalanına sahip tarihi Hanya kenti ise araçla yaklaşık 30–40 dakikada ulaşılabilir. Sakinlik ile erişilebilirlik arasındaki bu mükemmel denge, Vamos’u Girit’teki en cazip gayrimenkul lokasyonlarından biri haline getirir.

Vamos’ta Gayrimenkul Türleri

Vamos’taki gayrimenkul piyasası çok çeşitli seçenekler sunar:

  • Geleneksel taş evler – özenle restore edilmiş ya da tadilata hazır; otantik Girit mimarisini sevenler için idealdir.