385 000 € 320 000 €
119 €/m²
Property 63428 photo 1
Property 63428 photo 2
Property 63428 photo 3
Property 63428 photo 4
Property 63428 photo 5
Property 63428 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 360 m

Açıklama

Satılık Arsa 2672 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
385 000 € 320 000 € 119 €/m²
  • Nesne kodu 63428
  • Metrekare 2672 m²
  • Denize uzaklık 360 m
Satılık
320 000 € 198 €/m²
  • Nesne kodu 63954
  • Metrekare 1613 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
350 000 € 1023 €/m²
  • Nesne kodu 59194
  • Metrekare 342 m²
  • Denize uzaklık 357 m
Satılık
340 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 44727
  • Metrekare 11000 m²
  • Denize uzaklık 850 m
Satılık
360 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 48644
  • Metrekare 180 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
430 000 € 330 000 € 181 €/m²
  • Nesne kodu 54423
  • Metrekare 1818 m²
  • Denize uzaklık 179 m
Satılık
380 000 € 270 000 € 45 €/m²
  • Nesne kodu 36755
  • Metrekare 5889 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
450 000 € 4 €/m²
  • Nesne kodu 38248
  • Metrekare 100000 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
350 000 € 330 000 € 48 €/m²
  • Nesne kodu 56284
  • Metrekare 6800 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
430 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 56286
  • Metrekare 8131 m²
  • Denize uzaklık 1500 m

Bülten aboneliği