Satılık - Arsa 13000 m² Girit’te

Yunanistan Girit Lasithi Siteia
650 000 €
50 €/m²
Property 40469 photo 1
Property 40469 photo 2
Property 40469 photo 3
Property 40469 photo 4
Property 40469 photo 5
Property 40469 photo 6

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,2
  • Denize mesafe: 1000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Açıklama

Satılık Arsa 13000 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
640 000 € 89 €/m²
  • Nesne kodu 63552
  • Metrekare 7142 m²
  • Denize uzaklık 3700 m
Satılık
650 000 € 141 €/m²
  • Nesne kodu 44104
  • Metrekare 4580 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
566 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 32415
  • Metrekare 22000 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
640 000 € 248 €/m²
  • Nesne kodu 40004
  • Metrekare 2577 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
860 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 47506
  • Metrekare 21000 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
525 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 34771
  • Metrekare 210 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 42923
  • Metrekare 563 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
570 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 51153
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 50802
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
550 000 € 407 €/m²
  • Nesne kodu 33356
  • Metrekare 1350 m²
  • Denize uzaklık 150 m

Bülten aboneliği