400 000 € 320 000 €
80 €/m²
Property 49171 photo 1
Property 49171 photo 2
Property 49171 photo 3
Property 49171 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1700 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 4000 metrekare Girit’te. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 186 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
450 000 € 112 €/m²
  • Nesne kodu 36737
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
449 000 € 271 €/m²
  • Nesne kodu 65403
  • Metrekare 1654 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
480 000 € 448 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 52039
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 7800 m
Satılık
374 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 18420
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
450 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 38845
  • Metrekare 8500 m²
  • Denize uzaklık 5300 m
Satılık
400 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 20455
  • Metrekare 8500 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
400 000 € 350 000 € 610 €/m²
  • Nesne kodu 26135
  • Metrekare 573 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
399 000 € 370 000 € 139 €/m²
  • Nesne kodu 40012
  • Metrekare 2660 m²
  • Denize uzaklık 4800 m
Satılık
450 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 42919
  • Metrekare 12520 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
490 000 € 168 €/m²
  • Nesne kodu 37747
  • Metrekare 2900 m²
  • Denize uzaklık 8700 m

Bülten aboneliği