500 000 € 246 000 €
44 €/m²
Property 38518 photo 1
Property 38518 photo 2
Property 38518 photo 3
Property 38518 photo 4
Property 38518 photo 5
Property 38518 photo 6
Property 38518 photo 7
Property 38518 photo 8

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3200 m
  • En yakın şehire uzaklık: 0,5 km
  • Havaalanına uzaklık: 52 km

Açıklama

Satılık Arsa 5500 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 230 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
430 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 55851
  • Metrekare 5834 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
600 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 32335
  • Metrekare 6340 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
500 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 50157
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
700 000 € 640 000 € 316 €/m²
  • Nesne kodu 24670
  • Metrekare 2021 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
570 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 51153
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
475 000 € 320 000 € 191 €/m²
  • Nesne kodu 12488
  • Metrekare 1675 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
587 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 44257
  • Metrekare 14000 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
640 000 € 74 €/m²
  • Nesne kodu 63745
  • Metrekare 8608 m²
  • Denize uzaklık 1150 m
Satılık
612 000 € 306 €/m²
  • Nesne kodu 38961
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği