640 000 €
74 €/m²
Property 63745 photo 1
Property 63745 photo 2
Property 63745 photo 3
Property 63745 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1150 m
  • Havaalanına uzaklık: 59 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 8608 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 258 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
800 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 34160
  • Metrekare 43000 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
650 000 € 134 €/m²
  • Nesne kodu 24183
  • Metrekare 4834 m²
  • Denize uzaklık 3300 m
Satılık
900 000 € 750 €/m²
  • Nesne kodu 38771
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
710 000 € 299 €/m²
  • Nesne kodu 44207
  • Metrekare 2367 m²
  • Denize uzaklık 97 m
Satılık
750 000 € 375 €/m²
  • Nesne kodu 38096
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
765 000 € 170 €/m²
  • Nesne kodu 37496
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
650 000 € 141 €/m²
  • Nesne kodu 44104
  • Metrekare 4580 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
694 000 € 84 €/m²
  • Nesne kodu 4766
  • Metrekare 8200 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
600 000 € 500 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 37410
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 3300 m
Satılık
700 000 € 127 €/m²
  • Nesne kodu 33666
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 10 m

Bülten aboneliği