399 000 € 370 000 €
139 €/m²
Property 40012 photo 1
Property 40012 photo 2
Property 40012 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4800 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1,3 km
  • Havaalanına uzaklık: 7 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 2660 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Daire ruhsatlı 270 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
449 000 € 271 €/m²
  • Nesne kodu 65403
  • Metrekare 1654 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
566 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 32415
  • Metrekare 22000 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
374 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 59642
  • Metrekare 9039 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
320 000 € 508 €/m²
  • Nesne kodu 61232
  • Metrekare 629 m²
  • Denize uzaklık 40 m
Satılık
349 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 65412
  • Metrekare 5960 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
590 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 65038
  • Metrekare 6300 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
360 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 48644
  • Metrekare 180 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 49171
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
400 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 50674
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
427 000 € 74 €/m²
  • Nesne kodu 32314
  • Metrekare 5695 m²
  • Denize uzaklık 15000 m

Bülten aboneliği