400 000 € 320 000 €
80 €/m²
Property 38847 photo 1
Property 38847 photo 2
Property 38847 photo 3
Property 38847 photo 4
Property 38847 photo 5
Property 38847 photo 6
Property 38847 photo 7
Property 38847 photo 8
Property 38847 photo 9
Property 38847 photo 10
Property 38847 photo 11
Property 38847 photo 12
Property 38847 photo 13
Property 38847 photo 14
Property 38847 photo 15

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5200 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2,7 km
  • Havaalanına uzaklık: 59 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 4000 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
427 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 26976
  • Metrekare 9848 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
426 500 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 36778
  • Metrekare 12588 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
477 500 € 500 €/m²
  • Nesne kodu 32758
  • Metrekare 955 m²
  • Denize uzaklık 70 m
Satılık
400 000 € 97 €/m²
  • Nesne kodu 51471
  • Metrekare 4100 m²
  • Denize uzaklık 836 m
Satılık
374 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 18420
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
340 000 € 220 €/m²
  • Nesne kodu 37045
  • Metrekare 1540 m²
  • Denize uzaklık 480 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 19148
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 49171
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
400 000 € 98 €/m²
  • Nesne kodu 26772
  • Metrekare 4050 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
500 000 € 2688 €/m²
  • Nesne kodu 56281
  • Metrekare 186 m²
  • Denize uzaklık 5500 m

Bülten aboneliği