Satılık - Arsa 14240 m² Girit’te

Yunanistan Girit Lasithi Agios Nikolaos
450 000 €
31 €/m²
Property 22997 photo 1
Property 22997 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1200 m
  • En yakın şehire uzaklık: 3 km
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Açıklama

Satılık Arsa 14240 metrekare Girit’te. Arsada: belediye suyu. Daire ruhsatlı 60 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
650 000 € 134 €/m²
  • Nesne kodu 24183
  • Metrekare 4834 m²
  • Denize uzaklık 3300 m
Satılık
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 49171
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
440 000 € 427 000 € 1094 €/m²
  • Nesne kodu 38697
  • Metrekare 390 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
473 000 € 86 €/m²
  • Nesne kodu 32511
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
587 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 44257
  • Metrekare 14000 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
600 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 32335
  • Metrekare 6340 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
430 000 € 330 000 € 181 €/m²
  • Nesne kodu 54423
  • Metrekare 1818 m²
  • Denize uzaklık 179 m
Satılık
390 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 36021
  • Metrekare 18865 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
480 000 € 1263 €/m²
  • Nesne kodu 50582
  • Metrekare 380 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 38847
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 5200 m

Bülten aboneliği