Satılık - Arsa 186 m² Girit’te

Yunanistan Girit Kandiye Yeni Alikarnassos
500 000 €
2688 €/m²
Property 56281 photo 1
Property 56281 photo 2
Property 56281 photo 3
Property 56281 photo 4
Property 56281 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1,5 km
  • Havaalanına uzaklık: 4 km

Açıklama

Satılık Arsa 186 metrekare Girit’te. Kent planına entegre edilme süreci devam ediyor. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
427 000 € 74 €/m²
  • Nesne kodu 32314
  • Metrekare 5695 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
427 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 47454
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
640 000 € 248 €/m²
  • Nesne kodu 40004
  • Metrekare 2577 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
450 000 € 112 €/m²
  • Nesne kodu 36737
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
695 000 € 197 €/m²
  • Nesne kodu 57192
  • Metrekare 3518 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
612 000 € 306 €/m²
  • Nesne kodu 38961
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
540 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 54569
  • Metrekare 18977 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
450 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 6538
  • Metrekare 8243 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
640 000 € 89 €/m²
  • Nesne kodu 63552
  • Metrekare 7142 m²
  • Denize uzaklık 3700 m
Satılık
600 000 € 649 €/m²
  • Nesne kodu 65156
  • Metrekare 924 m²
  • Denize uzaklık 170 m

Bülten aboneliği