145 000 €
103 €/m²
Property 56611 photo 1
Property 56611 photo 2
Property 56611 photo 3
Property 56611 photo 4
Property 56611 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 7000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 25 km
  • Havaalanına uzaklık: 55 km

Açıklama

Satılık Arsa 1400 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
210 000 € 161 €/m²
  • Nesne kodu 42952
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
200 000 € 192 000 € 214 €/m²
  • Nesne kodu 45892
  • Metrekare 896 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 46788
  • Metrekare 1451 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
130 000 € 95 €/m²
  • Nesne kodu 50395
  • Metrekare 1358 m²
  • Denize uzaklık 6300 m
Satılık
120 000 € 171 €/m²
  • Nesne kodu 43089
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 90 m
Satılık
175 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 56752
  • Metrekare 5350 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
120 000 € 107 000 € 64 €/m²
  • Nesne kodu 54416
  • Metrekare 1658 m²
  • Denize uzaklık 580 m
Satılık
139 000 € 139 €/m²
  • Nesne kodu 63268
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
120 000 € 86 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 41955
  • Metrekare 4519 m²
  • Denize uzaklık 2200 m
Satılık
150 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 62015
  • Metrekare 6786 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği