Satılık - Arsa 4519 m² Girit’te

Yunanistan Girit Hanya Vamos Suri
120 000 € 86 000 €
19 €/m²
Property 41955 photo 1
Property 41955 photo 2
Property 41955 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2200 m
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Açıklama

Satılık Arsa 4519 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
110 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 56431
  • Metrekare 3700 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
160 000 € 213 €/m²
  • Nesne kodu 62271
  • Metrekare 748 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
120 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 47188
  • Metrekare 1924 m²
  • Denize uzaklık 1114 m
Satılık
150 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 64037
  • Metrekare 5088 m²
  • Denize uzaklık 352 m
Satılık
150 000 € 180 €/m²
  • Nesne kodu 65310
  • Metrekare 830 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
170 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 56710
  • Metrekare 6669 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
100 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 51868
  • Metrekare 1525 m²
  • Denize uzaklık 14100 m
Satılık
115 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 62016
  • Metrekare 5343 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
120 000 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 51455
  • Metrekare 1900 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
102 000 € 79 €/m²
  • Nesne kodu 63400
  • Metrekare 1282 m²
  • Denize uzaklık 3700 m

Bülten aboneliği