139 000 €
139 €/m²
Property 63268 photo 1
Property 63268 photo 2
Property 63268 photo 3
Property 63268 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 4 km
  • Havaalanına uzaklık: 121 km

Açıklama

Satılık Arsa 1000 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
120 000 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 51455
  • Metrekare 1900 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
140 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 56098
  • Metrekare 5335 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
140 000 € 112 €/m²
  • Nesne kodu 42785
  • Metrekare 1247 m²
  • Denize uzaklık 5700 m
Satılık
189 000 € 414 €/m²
  • Nesne kodu 65882
  • Metrekare 456 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
192 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 40278
  • Metrekare 4600 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
150 000 € 185 €/m²
  • Nesne kodu 63801
  • Metrekare 809 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
140 000 € 7 €/m²
  • Nesne kodu 42793
  • Metrekare 19700 m²
  • Denize uzaklık 5600 m
Satılık
200 000 € 192 000 € 214 €/m²
  • Nesne kodu 45892
  • Metrekare 896 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
200 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 44018
  • Metrekare 8923 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
120 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 63847
  • Metrekare 2922 m²
  • Denize uzaklık 740 m

Bülten aboneliği