İstek üzeri
Property 46788 photo 1
Property 46788 photo 2
Property 46788 photo 3
Property 46788 photo 4
Property 46788 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 200 m
  • Havaalanına uzaklık: 41 km

Açıklama

Satılık Arsa 1451 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Daire ruhsatlı 165 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 935 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 64251
  • Metrekare 100000 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
189 000 € 414 €/m²
  • Nesne kodu 65882
  • Metrekare 456 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
50 000 € 45 €/m²
  • Nesne kodu 65413
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 21000 m
Satılık
103 000 € 92 000 € 284 €/m²
  • Nesne kodu 63071
  • Metrekare 323 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
69 900 € 224 €/m²
  • Nesne kodu 63410
  • Metrekare 312 m²
  • Denize uzaklık 3600 m
Satılık
5 277 187 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 63362
  • Metrekare 99000 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
107 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 65472
  • Metrekare 1130 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
267 000 € 517 €/m²
  • Nesne kodu 64828
  • Metrekare 516 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
320 000 € 198 €/m²
  • Nesne kodu 63954
  • Metrekare 1613 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
150 000 € 185 €/m²
  • Nesne kodu 63801
  • Metrekare 809 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği