200 000 € 192 000 €
214 €/m²
Property 45892 photo 1
Property 45892 photo 2
Property 45892 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 750 m
  • Havaalanına uzaklık: 28 km

Açıklama

Satılık Arsa 896 metrekare Girit’te. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
180 000 € 176 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 46215
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
250 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 43610
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 2400 m
Satılık
192 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 46924
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
190 000 € 139 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 38742
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
189 000 € 414 €/m²
  • Nesne kodu 65882
  • Metrekare 456 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
235 000 € 940 €/m²
  • Nesne kodu 50113
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
200 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 50672
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
190 000 € 86 €/m²
  • Nesne kodu 39453
  • Metrekare 2200 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
215 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 62926
  • Metrekare 8832 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
250 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 38076
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği