175 000 €
32 €/m²
Property 56752 photo 1
Property 56752 photo 2
Property 56752 photo 3
Property 56752 photo 4
Property 56752 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 7500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 7 km
  • Havaalanına uzaklık: 47 km

Açıklama

Satılık Arsa 5350 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Daire ruhsatlı 186 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Seçkin Satılık
150 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 63957
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
160 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 62322
  • Metrekare 1700 m²
  • Denize uzaklık 70 m
Satılık
160 000 € 677 €/m²
  • Nesne kodu 56709
  • Metrekare 236 m²
  • Denize uzaklık 338 m
Satılık
160 000 € 108 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 56827
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
246 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 52108
  • Metrekare 2615 m²
  • Denize uzaklık 583 m
Satılık
160 000 € 3 €/m²
  • Nesne kodu 65747
  • Metrekare 51985 m²
  • Denize uzaklık 23000 m
Satılık
195 000 € 192 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 39770
  • Metrekare 3455 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
200 000 € 278 €/m²
  • Nesne kodu 65098
  • Metrekare 719 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
185 000 € 165 €/m²
  • Nesne kodu 65536
  • Metrekare 1121 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
240 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 51072
  • Metrekare 7800 m²
  • Denize uzaklık 9000 m

Bülten aboneliği