120 000 €
171 €/m²
Property 43089 photo 1
Property 43089 photo 2
Property 43089 photo 3
Property 43089 photo 4
Property 43089 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 90 m
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 700 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 450 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
150 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 41628
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
120 000 € 171 €/m²
  • Nesne kodu 43089
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 90 m
Satılık
100 000 € 133 €/m²
  • Nesne kodu 65845
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 43300
  • Metrekare 3484 m²
  • Denize uzaklık 390 m
Satılık
128 000 € 123 €/m²
  • Nesne kodu 42231
  • Metrekare 1034 m²
  • Denize uzaklık 280 m
Satılık
160 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 62877
  • Metrekare 2454 m²
  • Denize uzaklık 5150 m
Satılık
106 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 45661
  • Metrekare 662 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
160 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 57292
  • Metrekare 4110 m²
  • Denize uzaklık 670 m
Satılık
140 000 € 248 €/m²
  • Nesne kodu 65313
  • Metrekare 564 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
110 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 47187
  • Metrekare 1285 m²
  • Denize uzaklık 1114 m

Bülten aboneliği