130 000 €
95 €/m²
Property 50395 photo 1
Property 50395 photo 2
Property 50395 photo 3
Property 50395 photo 4
Property 50395 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 6300 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 8 km

Açıklama

Satılık Arsa 1358 metrekare Girit’te. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
192 000 € 213 €/m²
  • Nesne kodu 39609
  • Metrekare 898 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
150 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 64036
  • Metrekare 4290 m²
  • Denize uzaklık 352 m
Satılık
120 000 € 80 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 50255
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 22000 m
Satılık
138 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 55956
  • Metrekare 3092 m²
  • Denize uzaklık 950 m
Satılık
120 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 56751
  • Metrekare 3732 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
140 000 € 187 €/m²
  • Nesne kodu 57456
  • Metrekare 748 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
140 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 56098
  • Metrekare 5335 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
150 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 64037
  • Metrekare 5088 m²
  • Denize uzaklık 352 m
Satılık
120 000 € 107 000 € 64 €/m²
  • Nesne kodu 54416
  • Metrekare 1658 m²
  • Denize uzaklık 580 m
Satılık
150 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 62015
  • Metrekare 6786 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği