120 000 € 107 000 €
64 €/m²
Property 54416 photo 1
Property 54416 photo 2
Property 54416 photo 3
Property 54416 photo 4
Property 54416 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 580 m
  • En yakın şehire uzaklık: 4 km
  • Havaalanına uzaklık: 60 km

Açıklama

Satılık Arsa 1658 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 150 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
100 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 57162
  • Metrekare 1471 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
139 000 € 139 €/m²
  • Nesne kodu 63269
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
120 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 47188
  • Metrekare 1924 m²
  • Denize uzaklık 1114 m
Satılık
150 000 € 185 €/m²
  • Nesne kodu 63801
  • Metrekare 809 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
100 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 51868
  • Metrekare 1525 m²
  • Denize uzaklık 14100 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 43300
  • Metrekare 3484 m²
  • Denize uzaklık 390 m
Satılık
150 000 € 76 €/m²
  • Nesne kodu 63283
  • Metrekare 1968 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 52550
  • Metrekare 1600 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
115 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 62016
  • Metrekare 5343 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
150 000 € 120 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 47008
  • Metrekare 4150 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği