Satılık - Arsa 6786 m² Girit’te

Yunanistan Girit Resmo Arkadi Erfi
150 000 €
22 €/m²
Property 62015 photo 1
Property 62015 photo 2
Property 62015 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 48 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 6786 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
150 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 63359
  • Metrekare 2049 m²
  • Denize uzaklık 360 m
Satılık
192 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 40278
  • Metrekare 4600 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
175 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 56752
  • Metrekare 5350 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
210 000 € 161 €/m²
  • Nesne kodu 42952
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
140 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 56098
  • Metrekare 5335 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
150 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 49099
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
150 000 € 185 €/m²
  • Nesne kodu 63801
  • Metrekare 809 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
195 000 € 180 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 55953
  • Metrekare 4045 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
150 000 € 197 €/m²
  • Nesne kodu 64066
  • Metrekare 758 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
200 000 € 86 €/m²
  • Nesne kodu 51207
  • Metrekare 2300 m²
  • Denize uzaklık 8000 m

Bülten aboneliği