27 nesneleri 2 sayfa

Satılık
535 000 € 2675 €/m²
  • Nesne kodu 56738
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 6
Satılık
650 000 € 3250 €/m²
  • Nesne kodu 56739
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 6
Satılık
6 500 000 € 13978 €/m²
  • Nesne kodu 43943
  • Metrekare 465 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
1 280 000 € 3798 €/m²
  • Nesne kodu 57386
  • Metrekare 337 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
1 470 000 € 5880 €/m²
  • Nesne kodu 64822
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 470 000 € 5880 €/m²
  • Nesne kodu 64823
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 5
Satılık
950 000 € 3064 €/m²
  • Nesne kodu 40413
  • Metrekare 310 m²
  • Rooms 8
Satılık
850 000 € 3195 €/m²
  • Nesne kodu 57120
  • Metrekare 266 m²
  • Rooms 5
Satılık
3 000 000 € 3529 €/m²
  • Nesne kodu 51956
  • Metrekare 850 m²
  • Rooms 17
Satılık
5 500 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 31719
  • Metrekare 163000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
170 000 € 160 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 38127
  • Metrekare 5900 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
612 000 € 306 €/m²
  • Nesne kodu 38961
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
350 000 € 330 000 € 48 €/m²
  • Nesne kodu 56284
  • Metrekare 6800 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
65 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 56375
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 5800 m
Satılık
480 000 € 3428 €/m²
  • Nesne kodu 56516
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 4

Girit Yarımadası’nda Eviniz: Hanya Akrotiri’de Emlak

Akrotiri, Girit’in Hanya bölgesindeki emlak açısından en cazip bölgelerden biridir. Bu büyüleyici yarımada, Hanya şehir merkezinin hemen kuzeydoğusunda yer alır ve huzurlu yerleşim alanlarını, ünlü kumsalları ve uluslararası havaalanına kolay ulaşımı bir araya getirir. İster bir tatil evi arıyor olun, ister kalıcı bir konut ya da yatırım amaçlı bir mülk arıyor olun; Akrotiri geniş bir fırsat yelpazesi sunar.

Akrotiri, Hanya’da Neden Emlak Satın Almalısınız?

Akrotiri yarımadası, rahat yaşam tarzı, muhteşem deniz manzaraları ve yemyeşil doğasıyla bilinir. Burada sakin köyler, küçük koylar, manastırlar ve Stavros, Kalathas ve Marathi gibi Girit’in en popüler plajlarından bazılarını bulacaksınız. Aynı zamanda Hanya şehri ve Venedik limanı sadece kısa bir sürüş mesafesindedir.

Akrotiri’de yaşamak şu keyifleri beraberinde getirir:

  • Denize yakın sakin yerleşim mahalleleri
  • Hanya şehir merkezine kolay ulaşım (yaklaşık 15–20 dakika araçla)
  • Hanya Uluslararası Havalimanı’na hızlı bağlantı
  • Tüm yıl boyunca hizmetler: mağazalar, süpermarketler, okullar ve tavernalar
  • Temiz plajlar, doğa yürüyüş rotaları ve etkileyici gün batımları

Akrotiri’de Emlak Türleri

Akrotiri, Hanya’daki emlaklar; farklı ihtiyaçlar ve bütçeler için birçok seçeneği kapsar:

  • Deniz manzaralı modern villalar – çoğu zaman havuzlar, bahçeler ve geniş verandalarla; tatil kiralamaları veya lüks yaşam için idealdir.
  • Aile evleri – okullara ve günlük ihtiyaçlara kolay erişimi olan sakin bölgelerde.