Satılık - Arsa 468 m² Girit’te

Yunanistan Girit Kandiye Gazi Fodele
50 000 €
106 €/m²
Property 34571 photo 1
Property 34571 photo 2
Property 34571 photo 3
Property 34571 photo 4
Property 34571 photo 5
Property 34571 photo 6
Property 34571 photo 7
Property 34571 photo 8
Property 34571 photo 9
Property 34571 photo 10

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 0,4 km
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 468 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 300 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
54 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 39458
  • Metrekare 890 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
69 900 € 224 €/m²
  • Nesne kodu 63410
  • Metrekare 312 m²
  • Denize uzaklık 3600 m
Satılık
70 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 45797
  • Metrekare 982 m²
  • Denize uzaklık 2700 m
Satılık
55 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 39139
  • Metrekare 2108 m²
  • Denize uzaklık 29000 m
Satılık
65 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 56832
  • Metrekare 4125 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
48 000 € 115 €/m²
  • Nesne kodu 34136
  • Metrekare 416 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
49 000 € 122 €/m²
  • Nesne kodu 48833
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
60 000 € 576 €/m²
  • Nesne kodu 43131
  • Metrekare 104 m²
  • Denize uzaklık 49 m
Satılık
63 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 64281
  • Metrekare 1236 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
60 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 48834
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 10000 m

Bülten aboneliği