70 000 €
71 €/m²
Property 45797 photo 1
Property 45797 photo 2
Property 45797 photo 3
Property 45797 photo 4
Property 45797 photo 5
Property 45797 photo 6
Property 45797 photo 7

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2700 m
  • Havaalanına uzaklık: 70 km

Açıklama

Satılık Arsa 982 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
69 900 € 224 €/m²
  • Nesne kodu 63410
  • Metrekare 312 m²
  • Denize uzaklık 3600 m
Satılık
75 000 € 54 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 57077
  • Metrekare 2499 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
100 000 € 86 000 € 2 €/m²
  • Nesne kodu 54330
  • Metrekare 28752 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
75 000 € 90 €/m²
  • Nesne kodu 57164
  • Metrekare 831 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
100 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 50361
  • Metrekare 1800 m²
  • Denize uzaklık 25000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 31332
  • Metrekare 403 m²
  • Denize uzaklık 3600 m
Satılık
80 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 44724
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
75 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 59115
  • Metrekare 805 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
60 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 56754
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
78 000 € 111 €/m²
  • Nesne kodu 65163
  • Metrekare 702 m²
  • Denize uzaklık 400 m

Bülten aboneliği