55 000 €
26 €/m²
Property 39139 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,4
  • Denize mesafe: 29000 m
  • Havaalanına uzaklık: 34 km

Açıklama

Satılık Arsa 2108 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: imar izni, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
60 000 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 37931
  • Metrekare 650 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
70 000 € 54 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 56829
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
50 000 € 108 €/m²
  • Nesne kodu 39460
  • Metrekare 460 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
65 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 38342
  • Metrekare 4005 m²
  • Denize uzaklık 6800 m
Satılık
64 000 € 145 €/m²
  • Nesne kodu 60940
  • Metrekare 440 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
48 000 € 109 €/m²
  • Nesne kodu 34180
  • Metrekare 438 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
55 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 63352
  • Metrekare 730 m²
  • Denize uzaklık 5150 m
Satılık
60 000 € 576 €/m²
  • Nesne kodu 43131
  • Metrekare 104 m²
  • Denize uzaklık 49 m
Satılık
65 000 € 50 000 € 526 €/m²
  • Nesne kodu 26770
  • Metrekare 95 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
65 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 56832
  • Metrekare 4125 m²
  • Denize uzaklık 10000 m

Bülten aboneliği