63 000 €
50 €/m²
Property 64281 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 6000 m
  • Havaalanına uzaklık: 68 km

Açıklama

Satılık Arsa 1236 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
54 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 39458
  • Metrekare 890 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
60 000 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 37931
  • Metrekare 650 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
86 000 € 61 €/m²
  • Nesne kodu 26289
  • Metrekare 1400 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
60 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 63360
  • Metrekare 993 m²
  • Denize uzaklık 5150 m
Satılık
65 000 € 50 000 € 526 €/m²
  • Nesne kodu 26770
  • Metrekare 95 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
75 000 € 126 €/m²
  • Nesne kodu 42072
  • Metrekare 593 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
60 000 € 171 €/m²
  • Nesne kodu 37922
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 19200 m
Satılık
55 000 € 33 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 43713
  • Metrekare 1320 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
64 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 29556
  • Metrekare 489 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
93 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 36799
  • Metrekare 1229 m²
  • Denize uzaklık 4500 m

Bülten aboneliği