441 nesneleri 30 sayfa

Seçkin Satılık
579 000 € 4991 €/m²
  • Nesne kodu 57728
  • Metrekare 116 m²
  • Rooms 3
Seçkin Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 61686
  • Metrekare 308 m²
  • Denize uzaklık 226 m
Seçkin Satılık
195 000 € 4756 €/m²
  • Nesne kodu 61689
  • Metrekare 41 m²
  • Rooms 2
Seçkin Satılık
189 000 € 4395 €/m²
  • Nesne kodu 61690
  • Metrekare 43 m²
  • Rooms 2
Seçkin Satılık
385 000 € 4425 €/m²
  • Nesne kodu 61691
  • Metrekare 87 m²
  • Rooms 3
Seçkin Satılık
375 000 € 5514 €/m²
  • Nesne kodu 61692
  • Metrekare 68 m²
  • Rooms 3
Seçkin Satılık
910 000 € 6691 €/m²
  • Nesne kodu 62079
  • Metrekare 136 m²
  • Rooms 4
Seçkin Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 63590
  • Metrekare 528 m²
  • Rooms 16
Seçkin Satılık
279 000 € 4292 €/m²
  • Nesne kodu 63851
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 3
Seçkin Satılık
319 000 € 4907 €/m²
  • Nesne kodu 63936
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 3
Seçkin Satılık
295 000 € 4538 €/m²
  • Nesne kodu 63940
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
949 000 € 2497 €/m²
  • Nesne kodu 65546
  • Metrekare 380 m²
  • Rooms 8
Önerilen Satılık
3 000 000 € 7263 €/m²
  • Nesne kodu 66027
  • Metrekare 413 m²
  • Rooms 8

Girit, Heraklion İlinde Emlak

Heraklion İlçesi, Yunanistan’da emlak satın almak için en cazip bölgelerden biridir. Girit adasında yer alan bu bölge; canlı bir şehir yaşamını, otantik Girit köylerini, güzel plajları ve zengin tarihi bir araya getirir. İster tatil evi, ister daimi bir ikamet, isterse bir yatırım mülkü arıyor olun, Heraklion farklı ihtiyaçlara uygun geniş seçenekler sunar.

Heraklion’da Emlak Neden Satın Alınır?

Başkent Heraklion; mağazaları, restoranları, müzeleri ve uluslararası havaalanı ile yoğun limanı da dahil olmak üzere mükemmel ulaşım bağlantıları bulunan modern bir merkezdir. Aynı zamanda bölge; geleneksel köyler, bağlar ve Hersonissos, Malia, Agia Pelagia ile Ammoudara gibi sahil tatil beldeleriyle çevrilidir.

Ilıman Akdeniz iklimi, uzun yaz sezonu ve güçlü turizm sektörü, Heraklion İlçesi’ndeki emlakları özellikle de mülkünü kısa veya uzun vadede kiralamak isteyen yatırımcılar için cazip hale getirir.

Heraklion İlçesinde Emlak Türleri

Yerel emlak piyasasında şunlar bulunur:

  • Heraklion şehir merkezinde modern daireler ve penthouse’lar
  • Popüler tatil beldelerinde denize sıfır evler ve tatil evleri
  • Havuzlu ve deniz manzaralı lüks villalar
  • Resim gibi köylerde geleneksel taş evler
  • Kendi evinizi veya iş yerinizi inşa etmek için arsa/parsel alanları
  • Otel, mağaza ve ofisler gibi ticari mülkler

Yunanistan’da Emlak Satın Alma – Hukuki Konular

Yabancı alıcılar Heraklion İlçesi’nde emlakları yasal olarak satın alabilir. Süreç; mülkün kontrolünü, ön anlaşmanın imzalanmasını, Yunan vergi numarasının (AFM) alınmasını ve satın alımın bir noter aracılığıyla tamamlanmasını içerir. Her adımın güvenli ve şeffaf olmasını sağlamak için güvenilir yerel avukatlar, noterler ve mühendislerle iş birliği yapıyoruz.