60 000 €
75 €/m²
Property 48834 photo 1
Property 48834 photo 2
Property 48834 photo 3
Property 48834 photo 4
Property 48834 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 10000 m
  • Havaalanına uzaklık: 36 km

Açıklama

Satılık Arsa 800 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
75 000 € 65 000 € 81 €/m²
  • Nesne kodu 31235
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 3700 m
Satılık
50 000 € 77 €/m²
  • Nesne kodu 47006
  • Metrekare 648 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
65 000 € 113 €/m²
  • Nesne kodu 43110
  • Metrekare 573 m²
  • Denize uzaklık 12500 m
Satılık
50 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 50364
  • Metrekare 3500 m²
  • Denize uzaklık 25000 m
Satılık
80 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 63900
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
60 000 € 576 €/m²
  • Nesne kodu 43131
  • Metrekare 104 m²
  • Denize uzaklık 49 m
Satılık
69 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 42777
  • Metrekare 4189 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
70 000 € 109 €/m²
  • Nesne kodu 30724
  • Metrekare 638 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
60 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 19175
  • Metrekare 877 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
75 000 € 90 €/m²
  • Nesne kodu 57164
  • Metrekare 831 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği