60 000 €
576 €/m²
Property 43131 photo 1
Property 43131 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 1
  • Denize mesafe: 49 m
  • Havaalanına uzaklık: 40 km

Açıklama

Satılık Arsa 104 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Daire ruhsatlı 104 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir manzaraya sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
50 000 € 33 000 € 91 €/m²
  • Nesne kodu 32791
  • Metrekare 359 m²
  • Denize uzaklık 520 m
Satılık
70 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 42791
  • Metrekare 10226 m²
  • Denize uzaklık 5600 m
Satılık
50 000 € 33 000 € 109 €/m²
  • Nesne kodu 32790
  • Metrekare 301 m²
  • Denize uzaklık 550 m
Satılık
50 000 € 77 €/m²
  • Nesne kodu 47006
  • Metrekare 648 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
75 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 56833
  • Metrekare 4265 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
70 000 € 54 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 56829
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
75 000 € 90 €/m²
  • Nesne kodu 57164
  • Metrekare 831 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
80 000 € 258 €/m²
  • Nesne kodu 47058
  • Metrekare 309 m²
  • Denize uzaklık 9300 m
Satılık
55 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 65361
  • Metrekare 660 m²
  • Denize uzaklık 3400 m
Satılık
75 000 € 65 000 € 81 €/m²
  • Nesne kodu 31235
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 3700 m

Bülten aboneliği