Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 4125 m² Girit’te
Yunanistan
Girit
Hanya
Keramia Belediyesi
65 000 €
15 €/m²
Nesne kodu
56832
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
4125 m²
Bölge
Girit
Location
Girit (Yunanistan) | Keramia Belediyesi (Hanya (idari bölge))
Ayrıntılar
Denize mesafe:
10000 m
En yakın şehire uzaklık:
6 km
Havaalanına uzaklık:
23 km
Açıklama
Satılık Arsa 4125 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Daire ruhsatlı 200 metrekare.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
65 000 €
50 000 €
526 €/m²
Arsa 95 m² Girit
Girit
Nesne kodu
26770
Metrekare
95 m²
Denize uzaklık
50 m
Satılık
78 000 €
260 €/m²
Arsa 300 m² Girit
Girit
Nesne kodu
42245
Metrekare
300 m²
Denize uzaklık
500 m
Satılık
80 000 €
16 €/m²
Arsa 5000 m² Girit
Girit
Nesne kodu
63900
Metrekare
5000 m²
Denize uzaklık
10000 m
Satılık
93 000 €
75 €/m²
Arsa 1229 m² Girit
Girit
Nesne kodu
36799
Metrekare
1229 m²
Denize uzaklık
4500 m
Satılık
İstek üzeri
Arsa 2000 m² Girit
Girit
Nesne kodu
57046
Metrekare
2000 m²
Denize uzaklık
10 m
Satılık
80 000 €
242 €/m²
Arsa 330 m² Girit
Girit
Nesne kodu
63108
Metrekare
330 m²
Denize uzaklık
1200 m
Satılık
55 000 €
54 000 €
219 €/m²
Arsa 246 m² Girit
Girit
Nesne kodu
37123
Metrekare
246 m²
Denize uzaklık
4500 m
Satılık
İstek üzeri
Arsa 403 m² Girit
Girit
Nesne kodu
31332
Metrekare
403 m²
Denize uzaklık
3600 m
Satılık
60 000 €
60 €/m²
Arsa 993 m² Girit
Girit
Nesne kodu
63360
Metrekare
993 m²
Denize uzaklık
5150 m
Satılık
55 000 €
142 €/m²
Arsa 385 m² Girit
Girit
Nesne kodu
62152
Metrekare
385 m²
Denize uzaklık
1400 m
Georgios Angelidis
+30 6981706410
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar