49 000 €
122 €/m²
Property 48833 photo 1
Property 48833 photo 2
Property 48833 photo 3
Property 48833 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 10000 m
  • Havaalanına uzaklık: 36 km

Açıklama

Satılık Arsa 400 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 240 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
55 000 € 41 000 € 82 €/m²
  • Nesne kodu 13132
  • Metrekare 496 m²
  • Denize uzaklık 16000 m
Satılık
50 000 € 33 000 € 91 €/m²
  • Nesne kodu 32791
  • Metrekare 359 m²
  • Denize uzaklık 520 m
Satılık
60 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 19175
  • Metrekare 877 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
64 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 29556
  • Metrekare 489 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
43 000 € 193 €/m²
  • Nesne kodu 42232
  • Metrekare 222 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
70 000 € 7 €/m²
  • Nesne kodu 42792
  • Metrekare 9519 m²
  • Denize uzaklık 5600 m
Satılık
55 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 63352
  • Metrekare 730 m²
  • Denize uzaklık 5150 m
Satılık
60 000 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 18507
  • Metrekare 650 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
50 000 € 45 €/m²
  • Nesne kodu 65413
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 21000 m
Satılık
50 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 50364
  • Metrekare 3500 m²
  • Denize uzaklık 25000 m

Bülten aboneliği