54 000 €
60 €/m²
Property 39458 photo 1
Property 39458 photo 2
Property 39458 photo 3
Property 39458 photo 4
Property 39458 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 10000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 5 km
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 890 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
55 000 € 33 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 43713
  • Metrekare 1320 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
78 000 € 260 €/m²
  • Nesne kodu 42245
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
80 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 63900
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
75 000 € 82 €/m²
  • Nesne kodu 61179
  • Metrekare 905 m²
  • Denize uzaklık 2400 m
Satılık
64 000 € 145 €/m²
  • Nesne kodu 60940
  • Metrekare 440 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
80 000 € 65 000 € 204 €/m²
  • Nesne kodu 42243
  • Metrekare 318 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
70 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 64068
  • Metrekare 5172 m²
  • Denize uzaklık 22000 m
Satılık
70 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 45797
  • Metrekare 982 m²
  • Denize uzaklık 2700 m
Satılık
60 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 48834
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
60 000 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 37931
  • Metrekare 650 m²
  • Denize uzaklık 20000 m

Bülten aboneliği