69 900 €
224 €/m²
Property 63410 photo 1
Property 63410 photo 2
Property 63410 photo 3
Property 63410 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3600 m
  • Havaalanına uzaklık: 38 km

Açıklama

Satılık Arsa 312 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 240 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
75 000 € 79 €/m²
  • Nesne kodu 42790
  • Metrekare 944 m²
  • Denize uzaklık 5600 m
Satılık
78 000 € 111 €/m²
  • Nesne kodu 65163
  • Metrekare 702 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
63 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 64281
  • Metrekare 1236 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
80 000 € 258 €/m²
  • Nesne kodu 47058
  • Metrekare 309 m²
  • Denize uzaklık 9300 m
Satılık
75 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 59115
  • Metrekare 805 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
93 000 € 85 300 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 51865
  • Metrekare 1346 m²
  • Denize uzaklık 580 m
Satılık
78 000 € 155 €/m²
  • Nesne kodu 65261
  • Metrekare 503 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
75 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 34479
  • Metrekare 6350 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
85 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 44366
  • Metrekare 4150 m²
  • Denize uzaklık 7200 m
Satılık
95 000 € 75 000 € 45 €/m²
  • Nesne kodu 34469
  • Metrekare 1650 m²
  • Denize uzaklık 110 m

Bülten aboneliği