48 000 €
115 €/m²
Property 34136 photo 1
Property 34136 photo 2
Property 34136 photo 3
Property 34136 photo 4
Property 34136 photo 5
Property 34136 photo 6
Property 34136 photo 7
Property 34136 photo 8
Property 34136 photo 9
Property 34136 photo 10

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1,5 km
  • Havaalanına uzaklık: 50 km

Açıklama

Satılık Arsa 416 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 346 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
70 000 € 54 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 56828
  • Metrekare 3999 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
64 000 € 64 €/m²
  • Nesne kodu 49815
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 3900 m
Satılık
40 000 € 35 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 56610
  • Metrekare 410 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Önerilen Satılık
60 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 62188
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
53 000 € 121 €/m²
  • Nesne kodu 34137
  • Metrekare 438 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
50 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 37925
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 19700 m
Satılık
40 000 € 177 €/m²
  • Nesne kodu 37983
  • Metrekare 225 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
55 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 63352
  • Metrekare 730 m²
  • Denize uzaklık 5150 m
Satılık
70 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 42791
  • Metrekare 10226 m²
  • Denize uzaklık 5600 m
Satılık
55 000 € 166 €/m²
  • Nesne kodu 32259
  • Metrekare 330 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği