170 000 €
361 €/m²
Property 26934 photo 1
Property 26934 photo 2
Property 26934 photo 3
Property 26934 photo 4
Property 26934 photo 5
Property 26934 photo 6
Property 26934 photo 7
Property 26934 photo 8
Property 26934 photo 9
Property 26934 photo 10
Property 26934 photo 11

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 9 km

Açıklama

Satılık Arsa 470 metrekare Attiki’de. Arsada: imar izni, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 355 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
160 000 € 223 €/m²
  • Nesne kodu 30244
  • Metrekare 715 m²
  • Denize uzaklık 2100 m
Satılık
150 000 € 243 €/m²
  • Nesne kodu 34318
  • Metrekare 617 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
150 000 € 243 €/m²
  • Nesne kodu 34517
  • Metrekare 617 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
190 000 € 448 €/m²
  • Nesne kodu 43667
  • Metrekare 424 m²
  • Denize uzaklık 240 m
Satılık
170 000 € 272 €/m²
  • Nesne kodu 26933
  • Metrekare 625 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
150 000 € 148 €/m²
  • Nesne kodu 32436
  • Metrekare 1010 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
150 000 € 130 000 € 301 €/m²
  • Nesne kodu 6773
  • Metrekare 431 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
250 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 19323
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
210 000 € 170 000 € 188 €/m²
  • Nesne kodu 7220
  • Metrekare 903 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
180 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 29210
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 2800 m

Bülten aboneliği