250 000 €
62 €/m²
Property 19323 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5500 m
  • Havaalanına uzaklık: 13 km

Açıklama

Satılık Arsa 4000 metrekare Attiki’de. Arsada: belediye suyu. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
370 000 € 270 000 € 439 €/m²
  • Nesne kodu 62033
  • Metrekare 615 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
270 000 € 198 €/m²
  • Nesne kodu 38995
  • Metrekare 1359 m²
  • Denize uzaklık 7100 m
Satılık
260 000 € 514 €/m²
  • Nesne kodu 31134
  • Metrekare 505 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
230 000 € 180 000 € 453 €/m²
  • Nesne kodu 6860
  • Metrekare 397 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
260 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 13214
  • Metrekare 7900 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
310 000 € 673 €/m²
  • Nesne kodu 43733
  • Metrekare 460 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
250 000 € 415 €/m²
  • Nesne kodu 19314
  • Metrekare 602 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
275 000 € 198 €/m²
  • Nesne kodu 11564
  • Metrekare 1385 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
260 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 36621
  • Metrekare 2786 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
320 000 € 61 €/m²
  • Nesne kodu 11732
  • Metrekare 5200 m²
  • Denize uzaklık 800 m

Bülten aboneliği