160 000 €
223 €/m²
Property 30244 photo 1
Property 30244 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2100 m
  • En yakın şehire uzaklık: 33 km
  • Havaalanına uzaklık: 22 km

Açıklama

Satılık Arsa 715 metrekare Attiki’de. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 130 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
170 000 € 361 €/m²
  • Nesne kodu 26934
  • Metrekare 470 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
180 000 € 354 €/m²
  • Nesne kodu 22648
  • Metrekare 508 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
130 000 € 120 000 € 153 €/m²
  • Nesne kodu 5428
  • Metrekare 780 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
148 000 € 86 €/m²
  • Nesne kodu 13023
  • Metrekare 1715 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
180 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 29210
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
150 000 € 148 €/m²
  • Nesne kodu 32436
  • Metrekare 1010 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
195 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 13003
  • Metrekare 5300 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
200 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 14832
  • Metrekare 8800 m²
  • Denize uzaklık 116 m
Satılık
152 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 12787
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 6200 m
Satılık
150 000 € 243 €/m²
  • Nesne kodu 34517
  • Metrekare 617 m²
  • Denize uzaklık 13000 m

Bülten aboneliği