Satılık - Arsa 424 m² Attiki’de

Yunanistan Attica Atina - Doğu Artemida
190 000 €
448 €/m²
Property 43667 photo 1
Property 43667 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 240 m
  • Havaalanına uzaklık: 5 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 424 metrekare Attiki’de. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 152 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
250 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 19323
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
180 000 € 354 €/m²
  • Nesne kodu 22648
  • Metrekare 508 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
265 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 56755
  • Metrekare 3660 m²
  • Denize uzaklık 90 m
Satılık
250 000 € 306 €/m²
  • Nesne kodu 19312
  • Metrekare 815 m²
  • Denize uzaklık 30000 m
Satılık
270 000 € 235 000 € 229 €/m²
  • Nesne kodu 23281
  • Metrekare 1025 m²
  • Denize uzaklık 220 m
Satılık
195 000 € 780 €/m²
  • Nesne kodu 13855
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
250 000 € 208 €/m²
  • Nesne kodu 11565
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
270 000 € 198 €/m²
  • Nesne kodu 38995
  • Metrekare 1359 m²
  • Denize uzaklık 7100 m
Satılık
260 000 € 514 €/m²
  • Nesne kodu 31134
  • Metrekare 505 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
190 000 € 380 €/m²
  • Nesne kodu 10387
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 1500 m

Bülten aboneliği