Satılık - Arsa 903 m² Attiki’de

Yunanistan Attica Atina - Doğu Maratonlar
210 000 € 170 000 €
188 €/m²
Property 7220 photo 1
Property 7220 photo 2
Property 7220 photo 3
Property 7220 photo 4
Property 7220 photo 5
Property 7220 photo 6
Property 7220 photo 7
Property 7220 photo 8
Property 7220 photo 9
Property 7220 photo 10

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,4
  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 13 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 903 metrekare Attiki’de. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 270 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
260 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 36621
  • Metrekare 2786 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
215 000 € 215 €/m²
  • Nesne kodu 19254
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
170 000 € 272 €/m²
  • Nesne kodu 26933
  • Metrekare 625 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
266 000 € 280 €/m²
  • Nesne kodu 13845
  • Metrekare 950 m²
  • Denize uzaklık 850 m
Satılık
195 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 13003
  • Metrekare 5300 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
275 000 € 198 €/m²
  • Nesne kodu 11564
  • Metrekare 1385 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
190 000 € 448 €/m²
  • Nesne kodu 43667
  • Metrekare 424 m²
  • Denize uzaklık 240 m
Satılık
200 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 14832
  • Metrekare 8800 m²
  • Denize uzaklık 116 m
Satılık
200 000 € 444 €/m²
  • Nesne kodu 4426
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
180 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 29210
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 2800 m

Bülten aboneliği