150 000 €
243 €/m²
Property 34318 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 14000 m
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Açıklama

Satılık Arsa 617 metrekare Attiki’de.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
150 000 € 148 €/m²
  • Nesne kodu 32436
  • Metrekare 1010 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
200 000 € 444 €/m²
  • Nesne kodu 4426
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
130 000 € 144 €/m²
  • Nesne kodu 26119
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
131 000 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 12790
  • Metrekare 2052 m²
  • Denize uzaklık 7400 m
Satılık
180 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 38990
  • Metrekare 4600 m²
  • Denize uzaklık 260 m
Satılık
210 000 € 170 000 € 188 €/m²
  • Nesne kodu 7220
  • Metrekare 903 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
150 000 € 79 000 € 158 €/m²
  • Nesne kodu 18546
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
148 000 € 86 €/m²
  • Nesne kodu 13023
  • Metrekare 1715 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
160 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 54641
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 6600 m
Satılık
130 000 € 376 €/m²
  • Nesne kodu 4843
  • Metrekare 345 m²
  • Denize uzaklık 9000 m

Bülten aboneliği