150 000 €
243 €/m²
Property 34517 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 13000 m
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Açıklama

Satılık Arsa 617 metrekare Attiki’de.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
130 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 32627
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
150 000 €
  • Nesne kodu 13666
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
200 000 € 333 €/m²
  • Nesne kodu 23847
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
135 000 € 122 €/m²
  • Nesne kodu 64218
  • Metrekare 1102 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
130 000 € 144 €/m²
  • Nesne kodu 26119
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
190 000 € 380 €/m²
  • Nesne kodu 10387
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
131 000 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 12790
  • Metrekare 2052 m²
  • Denize uzaklık 7400 m
Satılık
195 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 13003
  • Metrekare 5300 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
160 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 54641
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 6600 m
Satılık
200 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 32210
  • Metrekare 2472 m²
  • Denize uzaklık 6800 m

Bülten aboneliği