180 000 €
300 €/m²
Property 29210 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2800 m
  • Havaalanına uzaklık: 23 km

Açıklama

Satılık Arsa 600 metrekare Attiki’de. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
195 000 € 780 €/m²
  • Nesne kodu 13855
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
230 000 € 180 000 € 453 €/m²
  • Nesne kodu 6860
  • Metrekare 397 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
180 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 23314
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
200 000 € 333 €/m²
  • Nesne kodu 23847
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
150 000 €
  • Nesne kodu 13666
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
250 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 19112
  • Metrekare 7500 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
180 000 € 120 €/m²
  • Nesne kodu 33076
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
180 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 29210
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
260 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 36621
  • Metrekare 2786 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
267 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 14960
  • Metrekare 6458 m²
  • Denize uzaklık 250 m

Bülten aboneliği