46 nesneleri 4 sayfa

Satılık
260 000 € 3939 €/m²
  • Nesne kodu 66015
  • Metrekare 66 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 4090 €/m²
  • Nesne kodu 66016
  • Metrekare 66 m²
  • Rooms 3
Satılık
180 000 € 2368 €/m²
  • Nesne kodu 31449
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 3
Satılık
255 000 € 3269 €/m²
  • Nesne kodu 65017
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3
Satılık
275 000 € 4166 €/m²
  • Nesne kodu 66017
  • Metrekare 66 m²
  • Rooms 3
Satılık
195 000 € 984 €/m²
  • Nesne kodu 13053
  • Metrekare 198 m²
  • Rooms 5
Satılık
400 000 € 1379 €/m²
  • Nesne kodu 19026
  • Metrekare 290 m²
  • Rooms 7
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 37490
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
930 000 € 4061 €/m²
  • Nesne kodu 54696
  • Metrekare 229 m²
  • Rooms 5
Satılık
930 000 € 3780 €/m²
  • Nesne kodu 54698
  • Metrekare 246 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 030 000 € 4103 €/m²
  • Nesne kodu 54699
  • Metrekare 251 m²
  • Rooms 5
Satılık
430 000 € 2529 €/m²
  • Nesne kodu 57344
  • Metrekare 170 m²
  • Rooms 5
Satılık
370 000 € 1850 €/m²
  • Nesne kodu 59540
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 4
Satılık
720 000 € 3272 €/m²
  • Nesne kodu 65215
  • Metrekare 220 m²
  • Rooms 6
Satılık
600 000 € 1558 €/m²
  • Nesne kodu 9429
  • Metrekare 385 m²
  • Rooms 6

Markopoulo’da Emlak, Yunanistan / Attika’nın Diğer Bölümü

Markopoulo, Attika’nın Diğer Bölgesi’nde en cazip emlak destinasyonlarından biridir. Atina’ya ve Atina Uluslararası Havalimanı’na sadece kısa bir sürüş mesafesinde olan bu gelişen bölge; modern altyapıyı, özgün Yunan yaşam tarzını, huzurlu çevreyi ve para için mükemmel değeri bir araya getirir.

Markopoulo’da Neden Emlak Satın Almalısınız?

Markopoulo, Doğu Attika’da stratejik bir konuma sahiptir. Şunlara yakındasınız:

  • Atina Uluslararası Havalimanı (yaklaşık 10–15 dakika)
  • Porto Rafti ve Ege kıyılarının güzel plajları
  • Atina, Lavrio ve Rafina’ya giden ana otoyollar
  • Dükkanlar, okullar, tıbbi hizmetler ve spor tesisleri

Konumu sayesinde Markopoulo, hem sürekli ikamet için hem de Yunanistan’da tatil ya da iş amaçlı bir üs olarak idealdir.

Markopoulo’da Emlak Türleri

Yerel emlak piyasası çeşitlidir ve farklı bütçe ile ihtiyaçlara uygundur:

  • Daireler ve dubleks daireler (küçük konut binalarında)
  • Müstakil evler (bahçeli ve özel avlulu)
  • Modern villalar (havuzlu ve çevredeki kırsal alan manzaralı)
  • Arsalar (özel bir ev inşa etmek veya yatırım projesi geliştirmek için)
  • Ticari gayrimenkuller (ofis, depo veya perakende için)

Markopoulo’daki birçok gayrimenkul yeni inşa edilmiş veya yakın zamanda yenilenmiştir; enerji verimli sistemler, otopark alanları ve modern yerleşim planları sunar.

Markopoulo Emlak Yatırımının Avantajları

Attika’nın Diğer Bölgesi’nde, Markopoulo’daki emlak: