150 000 €
148 €/m²
Property 32436 photo 1
Property 32436 photo 2
Property 32436 photo 3
Property 32436 photo 4
Property 32436 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2800 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 23 km

Açıklama

Satılık Arsa 1010 metrekare Attiki’de. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 220 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
190 000 € 380 €/m²
  • Nesne kodu 10387
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
160 000 € 223 €/m²
  • Nesne kodu 30244
  • Metrekare 715 m²
  • Denize uzaklık 2100 m
Satılık
170 000 € 361 €/m²
  • Nesne kodu 26934
  • Metrekare 470 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
148 000 € 86 €/m²
  • Nesne kodu 13023
  • Metrekare 1715 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
150 000 € 148 €/m²
  • Nesne kodu 32436
  • Metrekare 1010 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
165 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 29249
  • Metrekare 2430 m²
  • Denize uzaklık 18000 m
Satılık
168 000 € 85 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 14798
  • Metrekare 3200 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
130 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 32627
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
160 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 54641
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 6600 m
Satılık
180 000 € 354 €/m²
  • Nesne kodu 22648
  • Metrekare 508 m²
  • Denize uzaklık 6000 m

Bülten aboneliği