150 000 € 130 000 €
301 €/m²
Property 6773 photo 1
Property 6773 photo 2
Property 6773 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 15000 m
  • Havaalanına uzaklık: 7 km

Açıklama

Satılık Arsa 431 metrekare Attiki’de. Şehir planının bir parçasıdır. Arsanın imarı bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
200 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 32210
  • Metrekare 2472 m²
  • Denize uzaklık 6800 m
Satılık
130 000 € 144 €/m²
  • Nesne kodu 26119
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
150 000 € 148 €/m²
  • Nesne kodu 32436
  • Metrekare 1010 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
152 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 12787
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 6200 m
Satılık
200 000 € 444 €/m²
  • Nesne kodu 4426
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
150 000 € 243 €/m²
  • Nesne kodu 34318
  • Metrekare 617 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
135 000 € 122 €/m²
  • Nesne kodu 64218
  • Metrekare 1102 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
160 000 € 207 €/m²
  • Nesne kodu 30721
  • Metrekare 770 m²
  • Denize uzaklık 160000 m
Satılık
180 000 € 120 €/m²
  • Nesne kodu 33076
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
144 000 € 120 000 € 263 €/m²
  • Nesne kodu 13028
  • Metrekare 455 m²
  • Denize uzaklık 11000 m

Bülten aboneliği