Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Head of Sales Department
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
Dikkate değer gayrimenkuller
Satılık
2 150 000 €
3307 €/m²
Arsa
Atina
Nesne kodu
63987
Metrekare
650 m²
Denize uzaklık
950 m
Satılık
2 550 000 €
10000 €/m²
Dubleks
Atina
Nesne kodu
64172
Metrekare
255 m²
Rooms
4
Satılık
2 350 000 €
8245 €/m²
Dubleks
Atina
Nesne kodu
64178
Metrekare
285 m²
Rooms
5
Satılık
135 000 €
122 €/m²
Arsa
Attiki
Nesne kodu
64218
Metrekare
1102 m²
Denize uzaklık
500 m
Satılık
120 000 €
100 000 €
3333 €/m²
Daire
Atina
Nesne kodu
64259
Metrekare
30 m²
Rooms
1
Satılık
1 120 000 €
9333 €/m²
Daire
Atina
Nesne kodu
64496
Metrekare
120 m²
Rooms
4
Satılık
990 000 €
7983 €/m²
Dubleks
Atina
Nesne kodu
64503
Metrekare
124 m²
Rooms
4
Satılık
2 200 000 €
6321 €/m²
Villa
Doğu Peloponez/Ermionida
Nesne kodu
64850
Metrekare
348 m²
Denize uzaklık
20 m
Mikonos
12 Adalar
Abone ol
Ilgi alanim ve tercihlerim ile eslesen promosyon ve sitenizde ki güncellestirme haberlerinden, iletisim bilgilerim üzerinden bana haber verilmesini kabul ediyorum ve onayliyorum.
Gizlilik Politikası
Daha fazla burada
Ok