170 000 €
272 €/m²
Property 26933 photo 1
Property 26933 photo 2
Property 26933 photo 3
Property 26933 photo 4
Property 26933 photo 5
Property 26933 photo 6
Property 26933 photo 7
Property 26933 photo 8
Property 26933 photo 9
Property 26933 photo 10
Property 26933 photo 11

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 9 km

Açıklama

Satılık Arsa 625 metrekare Attiki’de. Arsada: imar izni, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
150 000 € 79 000 € 158 €/m²
  • Nesne kodu 18546
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
150 000 € 243 €/m²
  • Nesne kodu 34517
  • Metrekare 617 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
140 000 € 466 €/m²
  • Nesne kodu 23278
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
165 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 29249
  • Metrekare 2430 m²
  • Denize uzaklık 18000 m
Satılık
190 000 € 448 €/m²
  • Nesne kodu 43667
  • Metrekare 424 m²
  • Denize uzaklık 240 m
Satılık
150 000 € 243 €/m²
  • Nesne kodu 34318
  • Metrekare 617 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
160 000 € 223 €/m²
  • Nesne kodu 30244
  • Metrekare 715 m²
  • Denize uzaklık 2100 m
Satılık
200 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 14832
  • Metrekare 8800 m²
  • Denize uzaklık 116 m
Satılık
160 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 54641
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 6600 m
Satılık
160 000 € 207 €/m²
  • Nesne kodu 30721
  • Metrekare 770 m²
  • Denize uzaklık 160000 m

Bülten aboneliği